FIRMA


 

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ.

PROFILEM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI JEST PROJEKTOWANIE I SZYCIE EKSKLUZYWNYCH CZAPEK ZIMOWYCH WYKONANYCH ZE SKÓRY I NATURALNEGO FURA.

WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS PRODUKTY WYKONANE SĄ W POLSCE. STAWIAMY NA  WYSOKĄ JAKOŚĆ I  ORYGINALNY, CZĘSTO UNIKATOWY PROCES PRZYGOTOWANIA NASZYCH WYROBÓW.

DO WYKONANIA CZAPEK FUTRZANYCH "GNESS" UŻYWANE SĄ JEDYNIE WYSOKIEJ JAKOŚCI SUROWCE. SKUPIAMY UWAGĘ NA KAŻDYM MODELU CZAPKI Z OSOBNA, POŚWIĘCAJĄC WIELE UWAGI W DBAŁOŚCI O DETALE. BYWA, ŻE ZE WZGLĘDU NA NIEPOWTARZALNOŚĆ FUTRA TWORZYMY POJEDYNCZE EGZEMPLARZE CZAPEK NA ZMÓWIENIE LUB KRÓTKIE SERIE DANEGO MODELU CO PODKREŚLA ORGINALNOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ SKUPIA SIĘ NA ZADOWOLENIU I SATYSFAKCJI NASZYCH KLIENTÓW. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY MÓC ZAOFEROWAĆ PAŃSTWU MODELE ZGODNE Z NAJNOWSZYMI  TRENDAMI W MODZIE. NASZYM CELEM JEST ABYŚCIE PAŃSTWO CZULI SIĘ WYJĄTKOWO W NASZYCH WYROBACH.

ZAPRASZAMY  DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PRODUKTOWĄ. W CELU UZYSKANIA BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA TEMAT WSPÓŁPRACY LUB ZAKUPU NASZYCH TOWARÓW PROSIMY O KONTAKT.

REALIZUJEMY RÓWNIEŻ NIETYPOWE PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE.